neděle 7. června 2015

Z análůVždycky se u nás říkalo, že je v rodině je dobrý mít lékaře, právníka a kadeřnici. To poslední jsem dodala já.

Ovšem je fakt, že z kadeřnictví by moje sestra, která je zdravotní sestra, nenosila historky z análů. Doslova.

Co všechno odhalí rentgenové snímky?

Kuželku: „Omylem jsem si na ni sedl. Neříkejte to prosím ženě. Myslí si, že jsem na služební cestě.“Šišku z kukačkových hodin: „Spal jsem na gauči. Pod těmi hodinami. Najednou se z nich utrhla šiška a vnořila se mi do konečníku.“Hrníček se dvěma uchy: „Trhal jsem třešně a spadl jsem na něj.“Ne za každýn rentgenovým snímkem se však skrývá tak jednoduché vysvětlení. Nebo pravda!

Případ dvou středoškolských učitelů, manželského páru, kteří byli na pohotovost dovezeni s kondomem se zatuhlou sádrou zastrčeným v tlustém střevě. Chtěli zjistit, jestli má větší kapacitu mužské nebo ženské tlusté střevo, a tak si trychtýřem přes kondom do konečníku vlévali sádru. Jenže nečekaně se z pískoviště vrátily děti…Takže. Zaprvé: pokud nejste hodně šikovní, sami sobě si trýchtýřem sádru do konečníku asi nenalijete. Pravděpodobně si ji tam lijete vzájemně. Máte-li v análu kondom se sádrou, necháte si ji tam tvrdnout a jdete ji do análu lít partnerovi?

A zadruhé: máte-li s partnerem v análu tvrdnoucí sádru, jdete dětem připravovat svačinu?

A vaše teorie?

4 komentáře:

 1. To s tou sádrou je ftipné, ovšem žádnou teorii na poslední historku opravdu nemám. Jedině snad: párty štukatérů? Což ovšem popírá jejich povolání, že...

  OdpovědětVymazat
 2. Mám teorii, že chtěli asi zažít to teplo, co uniká ze sádry, když tvrdne (?)
  Na to, jak chtěli tu sádru dostat zase ven, mám teorii, že tito výzkumníci chtěli empiricky doložit, jak tvrdá stolice/sádra je ještě běžná zácpa a co naopak už je absolutní zácpa. A to zjistili. Pokud měli kalibrované odměrky. Jestli ne, jejich veškeré pokusy a oběti pro lidstvo byly marny.

  PS: Doufám, že to nebyli nějací mí kamarádi :)

  OdpovědětVymazat
 3. hele tomu bych i věřil protože jak známo (teda tady ne, le obecně se to ví), že sádra tuhne strašně rychle a když začne, nic ji nezastaví, takže stačí chvilka zaváhání a je to v prdeli

  OdpovědětVymazat
 4. Šlo o běžné rodičovské aktivity s kondomem během nepřítomnosti dětí, když vtom se rozrazily dveře a děti se dožadovaly vysvětlení, zda má větší kapacitu mužské, nebo ženské tlusté střevo? (Mamí, Vojta říkal...). Prostě manželé Komenští dnešní doby!

  OdpovědětVymazat